MENÜ
  • Sipariş Takip
    Kapat

    Önceki siparişlerinizi veya yarıda kalan siparişlerinizi görmek için aşağıdaki alana size verilen sipariş numarasını yazınız.

HAKKIMIZDA

 
Ödemiş Tutku Çiçekçilik ve Organizasyon firması, 19 Aralık 2005 tarihinde Emsal AKAY tarafından, İzmir İlinin Küçük Menderes Havzasında bulunan, başta Ödemiş olmak üzere, Tire, Bayındır, Kiraz ve Beydağ ilçeleri ile bunlara bağlı mahallelere hizmet verebilmek için Ödemiş-Merkez, İnönü Mahallesi, Saraçoğlu Caddesi No: 69 sayılı adreste, Devlet Hastanesi ve Üçeylül Tıp Merkezi karşısında faaliyete geçirilmiştir. 
 
Ödemiş Tutku Çiçekçilik ve Organizasyon firmasını kurma düşüncemiz 2004 yılının ortalarına dayanmaktadır. İşimizi detaylandırırken alan çalışması yaptık. Bölge halkına nasıl hizmet verebiliriz? Hizmet yolunda neler yapabiliriz? hususlarını irdeledik, 2005 yılı sonunda da amaçlarımızı ve hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere, Ödemiş merkezli satış mağazamızın açılışını gerçekleştirdik. Sektörle ilgili olarak İzmir`den işinin ehli, profesyonel ve deneyimli ekiple çalışmayı uygun bularak, havzamızdaki çiçek kültürünü farklılaştırmak, yaşamın her alanında çiçek tasarımlarının yeralmasını sağlamak, sunumlarda kaliteyi ve beğenilirliği ön plana çıkarmak için her türlü kesme çiçek ve ithal saksıları dost ve müşterilerimizin beğenisine arzettik.
 
Yine çiçekçilik hizmeti ile birlikte, Ödemiş ve yöresinde yaşayan halkımıza güzel hizmetler sunabilmek adına, bir ilki başararak Tutku Düğün Sarayını faliyete geçirdik. Sünnet, Nişan, Düğün merasimlerini kır havasında, çeşitli etkinliklerle düğün planlamaları yaptık.Tutku Düğün Sarayının bulunduğu araziye Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gençlik Merkezi tesisleri inşaatı yapılacağından dolayı bu araziyi tahliye etmek zorunda kaldık. Bu faaliyetimiz 2006-2014 yılları arası 9 yıl kadar sürmüştür. Bu dönemde yeni yeni dostlarımız oldu. Bir çok ailenin mutluluğuna şahit olduk. 
 
Hizmetlerimizi 3 araç ve 4 profesyonel personel ile yürütmekteyiz. Her hafta Salı ve Çarşamba günleri İzmir merkezde haftalık mezatlara katılarak, mağazamızda taze çiçekler bulundurmaktayız ve profesyonel personelimiz tarafından itinayla hazırlanmış buket, aranjman, ithal saksı çeşitleri, çelenk, sepet ve yapay tanzimlerden oluşan tasarımlarımızı dost ve müşterilerimize sunmaktayız. Hazırlanan tüm siparişler Küçük Menderes Havzasında yeralan beş ilçeye en hızlı ve güvenilir şekilde servis edilmektedir. Hizmet ilkemiz; önce kalite sloganıyla çiçek hazırlama ve dağıtım servisleri ile tamamen kendi özgün çalışmalarımızla kaliteden ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Siparişleriniz, sorumluluğunu bilen personelimiz tarafından titizlikle hazırlanıp, son kontrolü yapıldıktan sonra, servise hazır hale getirilmektedir. Hazırlanan tüm siparişler verilen adreslere verilen tarih ve saatte dikkatli bir şekilde ulaştırılmaktadır. KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR.
 
Çiçekçilik hizmeti yanında, düğün planlaması, açılışlar, kokteyller, bayii toplantıları, kongre, seminer, panel, konferans salonları düzenlemeleri, festival alanları düzenlemeleri ve süslemeleridir. Ayrica yıl dönümleri, doğum günleri, özel gün organizasyonları, yemekli ve yemeksiz organizasyonlar, palyaçolar, sünnet araçları, gelin arabası temini ve süslemesi, hostesler, servis elemanları ve ekipmanları, resimli ve resimsiz balonlar, uçan balonlar ve balon süslemesi gibi ihtiyaçlara cevap verilmektedir. 
 
Firmamızın markalaşmasını sağlamak için oluşturduğumuz logomuzda 6 adet kalp yeralmaktadır. Uzaktan bakıldığında çiçeği andıran logoda yeralan kalplerin herbiri aile bireylerini temsil etmektedir. Ortasındaki kalp ise aile bireylerinin birbirlerine olan sevgisini ifade etmektedir. Dolayısıyle sevgi ile yapılan iş insanlara mutluluk verir. Onların duygularına hitap eder. Bizim ilkemiz olan iki sloganımızdan ilki "Sözle anlatamadığınız bazı duyguları, çiçekler daha güzel anlatır.", ikincisi de "Mutluluklarınızı birlikte paylaşalım" dır.
 
Doğumla başlayan hayatta; insanın olduğu heryerde ve yaşamın her alanında biz varız. Muhataplarımıza; sırasıyla "dünyamıza hoşgeldin canım", birinci ve takip eden yıllarda; "doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın, iyi ki benimsin", gençlik yıllarında "Seni seviyorum bitanem", "Sevgililer günün kutlu olsun", evlilikle başlayan hayatta "Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun", "Nice 10 yıllara", anne olduğunda "Dünyanın en güzel annesine", devam eden yıllarda "Anneler günün kutlu olsun", gibi kartlar yazarak sevgimizi dile getirir, nihayet ölümle birlikte musalla taşı önüne konulduğunda da önümüze bırakılan çelenk ve başucumuza bırakılan bir demet çiçekle hayata gözlerimizi yumarız. 
 
 

Kütahya Porselen

English Home İstanbul

toptan mutfak eşyaları

Dekorasyon Malzemeleri

ucuz uçak bileti

Güral Porselen